Love My Science hibernuje v šatníku a (ne)čaká, čo život ponúkne

Kým ostatní skrývajú svojich démonov, niekto s nimi žije v jednej skrini. Aspoň takto prezentuje svojich kostlivcov v najnovšom videoklipe k skladbe Hibernation one-women projektu Love My Science.

Love My Science, ktorý prepája rôzne dark elektro štýly, prináša nový videoklip Hibernation. Ide o skladbu z nového albumu Perfect Disorder. Je reakciou na dynamickú dobu a súčasnú ťažkú situáciu. Predstava, že to bude už iba lepšie, je ilúzia schovaná v šatníku, ktorú sa snažíme nepustiť na povrch.

„Skladba je o gigantických rozmeroch, priestoroch, ľudskom objatí a šťastných tvárach, ale ako vieme, opak je pravdou (aspoň pre obyčajných ľudí). Žijeme na pár metroch štvorcových, natlačení na seba, bez ľudského dotyku. V tejto pretvárke a nepohode fingujeme šťastné tváre, životy plné záujmu a lásky, ale v skutočnosti len hibernujeme, prežívame a namiesto lásky a pochopenia dostávame iba facky a lacný sex. Mlčíme, imitujeme jeden druhého. Najlepšie je otvoriť svoju myseľ, vysať z nej život a hibernovať, v podstate nič nerobiť, lebo aj tak na ničom nezáleží,“ takto tvrdo a ironicky pomenováva symptómy dnešnej doby Inge Rudavská z projektu Love My Science.

Autor hudby: Love My Science
Autor textu: Love My Science
Kameraman, autor klipu: Ján Peter Háber
Skladba nahraná v TC Lemons Recording studio, zvukár: Filip Pokorný

Na začiatku marca vyšiel debutový album Perfect Disorder (viac info v článku Love My Science vydávajú album Perfect Disorder), ktorého ústrednou témou je konfrontácia jednotlivca s modernou spoločnosťou. Novinka prináša spolu trinásť trackov a poslucháča prevádza rôznymi žánrami od synthwave cez indie, deathrock či electroclash. Všetky piesne pritom spája práve elektronický zvuk, za ktorým stojí všestranná Ingrid Rudavská, ktorá tvorí hudbu, aranžmány, texty v anglickom jazyku a v súčasnosti ich aj sama prezentuje.

Love My Science hibernuje v šatníku a (ne)čaká, čo život ponúkne

Hibernation, Love My Science

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *