Leto nám prinesie aj premiéru Papa Roach na Slovensku

Dobré správy pre všetkých priaznivcov kalifornských švábov PAPA ROACH. Pokiaľ by vám bolo smutno, že táto skupina ešte nezavítala do našich končín, už viac nemusíte plakať. Utrite si slzy, vymeňte ich za úsmev a kúpte si lístok. Lebo Papa Roach 21. augusta premiérovo prichádzajú na Slovensko.

 

Možno ste zaregistrovali projekt, ktorý sa koná toto leto v amfiteátri v Seredi pod názvom In Castle. V rámci neho budeme mať možnosť vypočuť si množstvo skvelých zahraničných i domácich interpretov v lone prírody. A teraz k niekoľkým menám, medzi inými tam nájdete napríklad Apocalypticu, pribudli aj Papa Roach.

 

Papa Roach na Slovensku vystúpia prvýkrát. Jacoby Shaddix (vokály), Jerry Horton (gitara, sprievodné vokály), Tobin Esperance (basgitara, programovanie, sprievodné vokály) a Tony Palermo (bicie) k nám pridú predstaviť najnovšiu dosku z minulého roka Crooked Teeth. Aj keď vraj už robia aj na novom materiáli, takže ktovie, či i z toho niečo nepredvedú.

 

Album Crooked Teeth skupina vydala minulý rok, ale práce na ňom ohlásila už vo februári 2016 a v novembri rovnakého roka vypustili von prvú rovnomennú ochutnávku. Po nej nasledovali vo februári 2017 singel Help (v apríli), ktorý sa v apríli 2017 dostal na čelo rebríčka Billboard Mainstream Rock Songs. Ďalej z nového albumu postupne vydali single American Dreams a Born For Greatness. Posledná zmienená skladba sa nakoniec v januári tohto roka stala oficiálnou ,,hymnou“ WWE Raw a nahradila Enemies od Shinedown.

V priebehu kariéry boli Papa Roach zatiaľ dvakrát nominovaní na cenu Grammy, pričom obe nominácie prišli v roku 2001. Jedna z nich bola v kategórii Best New Artist (najlepší nový interpret) a druhá na Best Music Video za klip ku skladbe Back Home.

 

Medzi ďalšie úspechy patria ocenenia za každý jeden vydaný album, čo im dáva punc vynikajúcej kvality. Trikrát získali platinový album za nahrávku Infest z roku 2000, zlatý album za Lovehatetragedy v roku 2002 a platinové albumy za Getting Away With Murder (2004), The Paramour Sessions (2006), Metamorphosis (2009), Time For Annihilation (2010), The Connection (2012) a F.E.A.R. (2015). Dovedna ich zatiaľ celosvetovo predali dokopy viac ako dvadsať miliónov kópií.

 

Papa Roach rozhodne patria medzi špičku vo svojom odbore a v mainstreame sa cítia ako ryby vo vode. Na konte majú množstvo hitov, medzi inými napríklad She Loves Me Not z albumu Lovehatetragedy z roku 2002, Getting Away With Murder z rovnomenného albumu z roku 2004, Scars rovnako z albumu Getting Away With Murder a Lifeline pochádzajúcej z nahrávky Metamorphosis z roku 2009.

 

Rozhodne by ste si teda túto multiplatinovú vynikajúcu partičku nemali nechať ujsť, lebo majú čo ponúknuť a je viac než isté, že odznejú aj staršie klasické skladby. Vstupenky je už možné zakúpiť v predpredaji, prvých päťsto kusov je za zníženú cenu.


Použité zdroje:
Foto: paparoach.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *