Lenny Kravitz zahrá nový album aj v Prahe

Multiinštrumentalista Lenny Kravitz sa v rámci svetového turné ocitne aj v Prahe, aby predstavil svoj nový album „Strut“, ktorý vyjde koncom októbra. Vstupenky budú v predaji už v piatok.

„Strut“ bude Lennyho desiaty štúdiový album a fanúšikovia a hudobní kritici majú skutočne veľké očakávania. Vydanie albumu je naplánované na 23. septembra a na svet príde pod značkou Roxie Records / Kobalt Label Services. Album je skutočnou rock & rollovou nahrávkou, ktorá je tvrdá po rytmickej stránke a skúma túžbu vo všetkých svojich formách, od najviac fyzickej po najviac idealizovanú.  

Doska obsahuje 12 skladieb, medzi nimi aj „New York City,“ „I Never Want to Let You Down“ a „She’s a Beast“. V týchto skladbách otvára Lenny svoje srdce tým spôsobom, ktorý je mu vlastný.  

„Táto nahrávka ma priviedla späť na miesto, ktoré na hudbe tak veľmi milujem,“ hovorí Lenny. „Naspäť k pocitom, ktoré som mal, keď som bol ešte na strednej škole. Je to skutočný rock & rollový album – surový, má dušu a vznikol naozaj veľmi rýchlo.“

Okrem iného, Kravitz uviedol na trh aj nový singel „The Chamber“, ktorý je čerstvo v predaji na iTunes a lyric video k nemu nájdete na Vevo. Rovnako vieme, ako bude obal albumu „Strut“ vyzerať a tiež poznáme kompletný zoznam skladieb.

Aby toho nebolo málo, fanúšikovia po celom svete sa nemôžu dočkať turné, ktoré odštartuje 22. októbra v Moskve. V rámci neho zavíta 13. novembra aj do Prahy. Ďalšie termíny koncertov budú zrejme ešte pribúdať, pretože ako Lenny sám povedal, ide len „o prvú etapu svetového turné.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *