Lenny Kravitz sa po dvoch rokoch vracia na Slovensko

Celosvetovo mimoriadne obľúbený spevák a multiinštrumentalista LENNY KRAVITZ ohlásil svetové turné. Po dvoch rokoch opäť zavíta do našich končín. Dobrou správou je, že sa rocker predstaví v kapacitne najväčšej hale v Bratislave. Fanúšikovia, ktorým sa na posledný koncert vstupenky kvôli okamžitému vypredaniu neušli, majú možnosť zažiť povestné energické vystúpenie americkej hviezdy už budúci rok.

 

Multitalentovaný spevák a hudobník Lenny Kravitz ohlásil svoje blížiace sa turné s názvom Here To Love Tour 2020. Rodák z New Yorku sa slovenskému publiku predstaví 1. júla na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.  

 

Posledný Kravitzov koncert na našom území, ktorý sa uskutočnil v júni 2018, zožal mimoriadny úspech a vypredal sa bezprostredne po ohlasení tejto hudobnej udalosti. Organizátorom sa v rámci pripravovaného turné podarilo dohodnúť s manažmentom interpreta na vystúpení vo veľkorysejších  priestoroch Zimného štadióna Ondreja Nepelu, ktorý ponúka vyššiu kapacitu. „Zimný štadión Ondreja Nepelu pojme takmer dvojnásobnú kapacitu návštevníkov v porovnaní s AXA Arénou NTC, v ktorej sa posledný koncert Lennyho Kravitza uskutočnil. To sa odrazí na cene vstupeniek a budú tak cenovo dostupnejšie.,“ informovali zástupcovia agentúry.

 

Multinštrumentalista Lenny Kravitz je známy svojimi nesporne energickými vystúpeniami. Aj nadchádzajúci  koncert sľubuje zachovanie odkazu a autentickosť jeho živých vystúpení.  Návštevníci podujatia sa môžu tešiť na prierez jeho tvorby. Zaznejú najväčšie hity Kravitzovej kariéry ako American Woman, Fly Away, I Belong To You, Ain’t Over Til It’s Over či skladba Again a mnoho ďalších. 

 

Okrem piesní, ktoré mapujú hudobníkovu tridsaťročnú kariéru, sa priaznivci sympatického Američana dočkajú aj novšej produkcie. Na jeho jedenástom albume s názvom Raise Vibration povyšuje Lenny Kravitz spojenie rock n’rollu, funku, bluesu a soulu. Vnímavý k mladíckej inšpirácii, no obohatený tromi desaťročiami múdrosti, uvádza silné tvorivé znovuzrodenie a smelú, živú a brilantnú tvorbu primeranú jeho posolstvu a bezhraničnej duši.

 

Lenny Kravitz je považovaný za jedného z vynikajúcich rockových hudobníkov našich čias. Spevák a multiinštrumentalista prekročil hranice žánru, štýlu, rasy a postavenia počas jeho tridsaťročnej hudobnej kariéry. V produkcii speváka cítiť prvky soulu a vplyvy rocku a funku 60. a 70. rokov. Spevák, autor, producent a multiinštrumentalista vyhral cenu Grammy až štyrikrát za sebou a je držiteľom rekordu najvyššieho počtu víťazstiev v kategórii Najlepší mužský rockový spevácky výkon. Okrem jeho desiatich štúdiových albumov, ktorých sa celosvetovo predalo 40 miliónov, je tento viacrozmerný umelec vnímaný aj ako fashion ikona a uplatnil sa aj vo svete filmu. V kasovom trháku Hry o život a Hry o život: Skúška ohňom sa predstavil ako Cinna. Kravitz si zahral aj v pozitívne hodnotených filmoch Precious a Komorník.

 

Vstupenky na budúcoročný koncert Lennyho Kravitza budú v predaji od piatku 18. októbra 2019 od 10:00.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *