Lemmyho pohreb naživo

Členovia Motörhead sa rozhodli uctiť svojho zosnulého frontmana naozaj originálnym spôsobom. Jeho pohreb sa bude totiž živo vysielať na webe.

 

Obrad sa bude konať vo Forest Lawn Memorial Park v Hollywoode o 15:00 – 16:30 miestneho času (od 23:30 nášho času), no fanúšikovia po celom svete ho budú môcť sledovať cez YouTube kanál kapely. Ako sa vyjadrili samotní Motörhead: „Nech ste kdekoľvek, dajte sa dokopy a spoločne s priateľmi a ostatnými motörheaďákmi pozerajte tento obrad. Choďte do vášho obľúbeného baru alebo klubu, uistite sa, že máte internetové pripojenie a pripite si s nami. Alebo len jednoducho pozvite kamarátov a doma oslávte Lemmyho život. Nech už je to kdekoľvek a akokoľvek, buďme si istí, že v sobotu, 9. januára, sa celosvetovo bude oslavovať život nášho drahého priateľa a nenahraditeľnej ikony.“

 

Zaujímavosť na záver: John Wright vytvoril petíciu pre pomenovanie novoobjaveného ťažkého kovu po Lemmym Kilmisterovi. Daný kov by mal niesť názov Lemmium a petíciu môžete nájsť na Change.org.

 

Takže nezabudnite, v sobotu všetci štrngáme a oslavujeme život velikána!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *