Legendárny Haggard po prvýkrát na Slovensku

HAGGARD vyráža na turné s názvom DRAGONFEST, na ktorom predstaví svoj nový, dlho očakávaný album „Grimm“. Dragonfest štartuje v Nemecku, v domácej zemi tohto unikátneho metalového orchestra, a jednou z ďalších zastávok bude aj Majestic Music Club v Bratislave.

15. mája 2015 zavíta táto symfonická legenda vôbec prvýkrát vo svojej kariére na Slovensko a žiadny fanúšik kvalitnej hudby si túto príležitosť nemôže nechať ujsť! HAGGARD doplnia dve skvelé talianske kapely STORM SOUND a AEVUM. Návštevníci sa môžu tešiť aj na jedného domáceho hosťa, ktorý zatiaľ ostáva prekvapením. Vstupenky na koncert si môžete zakúpiť už dnes na webe dragonfest.cz.

„Haggard minulý rok hosťovali na festivale MADE OF METAL v Hodoníne a predviedli tam skvelú show, ktorá bola mnohými fanúšikmi hodnotená ako najlepší koncert minulého roka. Keď sa vyskytla možnosť usporiadať pre túto kapelu samostatné vystúpenia a sprostredkovať tak fanúšikom ďalší skvelý zážitok, neváhali sme a rozhodli sme sa túto kapelu priviesť priamo na Slovensko,“ hovorí Lenka Grauová z usporiadateľskej agentúry Growling Lion, ktorá stojí aj za festivalom Made of Metal.

Kapela Haggard je nazývaná metalovým orchestrom oprávnene, pretože počet jej členov sa šplhá k číslu 20 a okrem elektrických gitár a ráznych bicích sa dočkáte aj naživo hrajúcich hudobníkov s klasickými nástrojmi. V speve sa kombinuje metalový growling, aj jemný ženský spev, a dielom Haggard je tak potešený fanúšik pravého metalu i vážnej hudby. 

Návštevníci sa môžu tešiť aj na novinky z diela Haggard. Dragonfest, teda toto európske turné, totiž predstaví novú a dlho očakávanú platňu s názvom „Grimm“. „Veríme, že nový album a tradične kvalitná show so skvelou atmosférou je neodolateľnou príležitosťou pre každého metalistu, „doplňuje Grauová. 

V piatok 15. mája v Majestic Music Club v Bratislave – tieto údaje si poznačte do kalendára. Z akcie poskytneme reportáž a fotky, ktoré nájdete na našich stránkach.

Viac informácií o akcii a ďalších zastávkach Dragonfestu nájdete na www.dragonfest.cz alebo na FB www.facebook.com/dragonfest.

FB udalosť: https://www.facebook.com/events/414935545334562

Legendárny Haggard po prvýkrát na Slovensku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *