Legenda Death vzdá hold Schuldinerovi, zahrá aj v Bratislave

Informácia o tom, že americká legenda Death príde do Bratislavy, bola pre mnohých tá najlepšia správa za posledné roky. 26. júna zahrajú v bratislavskom Majestic clube.

Fanúšikovia sa najskôr potešili minulý rok, keď Death ohlásili svoje „Death To All Tour 2014“, ktoré jednorázovo oživilo túto deathmetalovú kráľovnú. Ešte väčšie nadšenie nastalo po zistení, že turné pokračuje aj tento rok no a doslova eufória odštartovala po novinke, že Death budú v Bratislave.

Špeciálne pre tieto účely vznikla živá kapela, ktorá na turné vzdá hold predčasne zosnulému frontmanovi Death Chuckovi Schuldinerovi. Zisk z koncertov zároveň podporí fungovanie nadácie „Sweet Relief Musician’s Fund“. 

Legenda Death vzdá hold Schuldinerovi, zahrá aj v Bratislave

Death bude na tomto turné hrať v zložení: Sean Reinert (Cynic) – bicie, Paul Masvidal (Cynic) – gitara, Steve DiGiorgio (Autopsy, Testament, Iced Earth) – basa, a na poste vokalistu a gitaristu uvidíme Maxa Phelpsa z kapely Cynic.

Koncertný setlist sa bude najviac venovať albumu „Human“, ale chýbať nebudú ani ďalšie klasické songy z diskografie Death. 

Legenda Death vzdá hold Schuldinerovi, zahrá aj v Bratislave

Pred samotnými Death sa rozohrejeme pri technických deathmetalistoch z Kanady Gorguts.

Viac info o akcii nájdete na www.obscure.cz, alebo www.majestic.sk.

Spolu s Obscure Promotion Vám ponúkame jeden volňásek. Odpovedzte na jednoduchú otázku do 23. júna a môže byť váš. Držíme palce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *