Laburnum Diver a Marturos spolu prebrázdia slovenské kluby

Mladých zvolenských metalistov LABURNUM DIVER a ich tvorbu, ktorá sa momentálne zrkadlí v prvotine The Hard Journey Back, ste možno vlani zaznamenali na klubovej šnúre kapiel Lunatic Gods a Silent Stream Of Godless Elegy. Páni predviedli skvelú šou, a preto nám neostáva iné, iba sa tešiť z toho, že sa na klubové pódia vracajú. A nielen ako hosť, ale ako jedna z dvoch hlavných hviezd každého večera. Po ich boku sa na svoju cestu vydávajú Prievidžania MARTUROS so svojou prvotinou Nameless, ktorá príde na pulty už onedlho pod záštitou Support Underground.

 

Kapely sa rozhodli spojiť svoje sily a rovnako aj názvy svojich debutov a svoje miniturné po Slovensku pomenovali prozaicky Nameless Journey Back Tour. Svojou návštevou poctia títo mladí metalisti na začiatok tri mestá. Ružomberok , kde sa k nim 16. februára pridajú progrockeri CALIBER X, Humenné (22. február) a Prešov (23. február), kde im spoločnosť bude robiť formácia L4ST. Kapely ale sľubujú v prvej polovici tohto roka pridať ešte niekoľko ďalších zastávok a krstiny.

 

Napriek tomu neváhajte a príďte už teraz podporiť mladú krv na domácej metalovej scéne. Nechať sa rozdupať moderným sviežim metalom, kde si prídu na svoje milovníci growlu aj screamu, a pohladiť uši, oči i srdce pri tónoch inšpirovaných zlatými rokmi hard&heavy a ozdobených pôvabnou speváčkou. Veríme, že pozvánke neodoláte a že vy si na svoje meno cestou späť domov z klubu budete vedieť spomenúť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *