Kto si zahrá tento rok na Loud Farm Feste?

Síce je len apríl, ale už prvé tropické dni nám dávajú na známosť, že leto tiež nie je tak ďaleko. A práve k tomuto ročnému obdobiu neodmysliteľne patria aj festivaly. Od minulého roka nám pribudol nový festival extrémnej hudby Loud Farm Fest. Tento rok sa uskutoční 27. – 28. júla.

 

Line-up festivalu je už viac-menej uzavretý a už teraz sa môžete tešiť na viac a na väčšie mená. Na headlinerov boli pasovaní čerobyľskí deathmetalisti CYTOXIN a blackmetalisti s nádychom thrashu a death metalu NOCTEM zo španielskej Valencie.

 

Popri nich vystúpia kvalitní zahraniční zástupcovia smrtiaceho kovu, brazílski NERVOCHAOS, portugalskí SERRABULHO, nemeckí CHORDOTOMY a českí NEUROTIC MACHINERY. Čierny kov tu budú popri Noctem reprezentovať hostia zo zahraničia – INFERNAL TENEBRA z Chorvátska a BANE zo Srbska. Najmäkšie, čo budete na festivale počuť, budú zrejme dánski IMPALERS. Hrajú old school teutonic thrash metal. Kapela síce existuje v tieni väčších známejších mien, ale bude to rozhodne jedna z najväčších peciek, čo na festivale uvidíte.

 

Zo slovenských kapiel tu budú napríklad mená ako DEPRESY, ABORTION, ATTACK OF RAGE, ONO či ABORT TO BE BORN. Návštevníci festivalu sa môžu tešiť aj na formácie HYPNOTIC, FROZEN BLOOD, BLOODY REDEMTION, MODERN AGE DYING, AIN, GUZZLE BOOZE a MORHÖRR. Divokou kartou ako víťaz fanúšikovskej ankety budú progresívni metalisti od bratov Čechov INCALM.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *