Kto je nový hráč na poste speváka Twilight Force?

Slovenskej metalovej komunite sa magické bytosti TWILIGHT FORCE, čo k nám dotiahli z lesov chladného Švédska, prvýkrát predstavili minulý rok po boku Sabatonu. Rozhodne urobili dojem. Ale zanedlho na to ohlásili, že s nimi ďalej nebude pokračovať princ Chrileon, ktorý u nich zastával post speváka. Následne ho dočasne nahradil Tommy Johansson, nová gitarová posila Sabatonu. Lenže to nemohlo byť trvalé, a tak si skupina musela nájsť niekoho stálejšieho. Stalo sa, konečne vieme meno. Chrileona, alebo ak chcete občianskym menom Christiana, definitívne nahradí Alessandro Conti.

 

Pokiaľ sa vám v hlave práve nerozozvučali pri mene Alessandro Conti signály rozpoznávania, trochu pripomenieme, o koho ide. Alessandro Conti je taliansky spevák, ilustrátor a tatér. Poznať ho môžete hlavne z Luca Turilli‚s Rhapsody, kde pôsobil od roku 2011, kedy skupina vznikla po Lucovom odtrhnutí sa od Rhapsody Of Fire. Okrem tejto zostavy na poste speváka pôsobí aj v Trick Or Treat, no a aktuálne už teda aj v Twilight Force.

Kto je nový hráč na poste speváka Twilight Force?

Na akú postavu by sa vám Alessandro hodil?

A čo k oznámeniu dodali Twilight Force? Okrem toho, že sa zmienili o tom, ako sa neozvali od jesenného turné s Dragonforce, pretože pracujú na nových materiáloch, čo je veľmi potešujúca správa, pridali aj niekoľko slov k výberu.

 

,,Čujte, čujte! Sme nadšení, povznesení a hrdí, že vám, našim statočným a trpezlivým Rytierom, môžeme predstaviť nového speváka Twilight Force. Prosím, privítajte Alessanda Contiho! Práve sa pripojil k nášmu spoločenstvu a bude majákom slávy, nádeje a inšpirácie pre nás všetkých. Jeho ohromujúca muzikálnosť a zásielka emocionálnych a hviezdami posypaných vokálov je podľa nášho názoru bez tieňov pochýb v danom žánri neprekonateľná. A jeho žiarivá osobnosť a skvelý charakter sú dokonalou zhodou so všetkými. Je nám cťou a potešením odteraz v nasledujúcich dobrodružstvách dvíhať meče, luky, dýky a žezlá po jeho boku. Tak sa k nám pridajte v budúcnosťou ožiarenou ohňom večného svetla! A nech vás všetkých sprevádza sila draka.“

 

Tak čo? Necháte sa zlákať touto výzvou a pridáte sa do tábora tejto magickej výpravy? A prijali by ste, keby sa Twilight Force u nás zastavili znova, ale tentokrát pod velením Alessandra? Nepochybne by to bol zážitok na pohľadanie. Otázkou už len zostáva, akú úlohu dostane Alessandro v Kráľovstve Súmraku. Odídený spevák bol princ. Ako čo by ste si vedeli predstaviť Alessandra? A čo bude s Chrileonovým príbehom? Toto nám zatiaľ zostáva nerozlúštenými záhadami.


Použité zdroje:
Foto: FB kapely

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *