Kto je Aimée Osbourne?

Najstaršie dieťa hviezdneho páru – Ozzy a Sharon Osbourne, sa rozhodlo ísť inou cestou ako jej rodina.

36-ročná rodáčka z Londýna sa už v detskom veku objavila ako protagonistka v niektorých videách alebo dokumentoch, ktoré sa týkali kariéry jej otca.

Okolo roku 2010 začala vydávať svoju muziku pod menom ARO. Založila tak kapelu, kde pôsobí ako speváčka. Ale ani v tomto smere sa nepotatila, pretože jej muziku by sme mohli označiť ako synth pop. Medzi svoje vplyvy radí Kate Bush, Portishead, PJ Harvey a Massive Attack.

Ale predsa len Aimée žnie úspechu. Video Raining Gold od ARO len v priebehu dvoch mesiacov získal viac ako dva milióny zhliadnutí. 

Kto je Aimée Osbourne?
Kto je Aimée Osbourne?

Prečo sa nezviezla na sláve svojho otca a neúčinkovala v reality show Osbournovci?

Aimée si chcela vydláždiť cestu sama, a tak sa od natáčania reality šou dištancovala. Nesúhlasila a dokonca kritizovala svoju rodinu, že sa nechala takto zapredať. Svoju neúčasť opísala takto: „Nebola som s tým na sto percent stotožnená. Mala som 17 rokov a nebola som príliš smelá, bola som hanblivá. Bolo to veľmi veľké riziko ako pre mňa, tak aj pre moju rodinu. Veľmi mi to naháňalo strach.“

Aimée sa priklonila aj k účinkovaniu vo filmoch. „Nemám veľké ambície stať sa herečkou veľkého formátu,“  uviedla na margo svojho účinkovania vo filme Wuthering Heights.

Napriek všetkému k svojmu otcovi vzhliada. „Myslím si, že je veľmi jedinečný, talentovaný, ale i nepochopený. Môj ocko chce, aby všetci boli šťastní, a tak robí to, čo milujú druhí robiť. Ale myslím si, že by tiež mal robiť to, čo chce on sám.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *