Krst albumu kapely Mind The Gap

Schyľuje sa nám k ďalšiemu krstu. Bratislavskej kapele MIND THE GAP sa po dvoch rokoch usilovnej práce podarilo skompletizovať a nahrať album s názvom Equinox, ktorý nám predstavia v sobotu 19. 3. 2016 v Randali. Kapela hrá alternatívny rock. V súčasnosti pôsobí v zostave Karolina Uherčíková (bicie), ktorá zároveň pôsobí  aj v IN-SANE, Karol Kozák (gitara), Jozef Yogi Graus (basa) a Tomáš Bihári (gitara, vokál).

 

,,Kapela ako taká funguje už zopár rokov v niekoľkokrát pozmenenej zostave, hráme alternatívny rock/metal. Radi spájame melodické plochy a prvky s groove-om, sme ovplyvnení každou jednou kapelou, ktorá vstúpi do nášho života, preto sa neradi vymedzujeme, kto nás ovplyvnil najviac. Album Equinox vznikal približne dva roky a mal by byť akousi bodkou za jedným obdobím kapely,“ definuje kapelu Karol Kozák.

Podporiť ju prídu Morna z Novej Dubnice, čerství víťazi Radio Heads Awards v kategórii najlepšia nahrávka roka Hard & Heavy. Gratulujeme im a tešíme sa na ich výnimočné vystúpenie.

 

Ďalšími supportujúcimi kapelami budú inštrumentalisti z južných končín Slovenska HOPE RED, ktorí sú síce bez speváka, ale s nástrojmi im to teda ide. Poslednou kapelou bude LIMP BIZKIT REVIVAL.

 

Čaká nás zaujímavý večer, ktorý si nenecháme ujsť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *