Korpiklaani sa k nám vrátia aj budúci rok. A hneď štyrikrát

Nestihli ste partičku KORPIKLAANI z Drinklandie, pardón, z Fínska na našom území tento rok? Nevadí, lebo ten budúci si to isto nahradíte. Veď u nás zavítajú hneď do štyroch miest v rôznych kútoch krajiny. Spoločnosť im budú robiť naši ARZÉN.

 

Už teraz je na budúci rok istých niekoľko výborných koncertov, ktoré sa budú konať na Slovensku a neustále pribúdajú ďalšie. Ako napríklad aj výborná správa o mini turné ,,Korpíkov“. Koniec marca bude u nás poriadne veselý.

 

Prvý zo série koncertov s Arzénom prebehne 26. marca v bratislavskom Ateliéri Babylon. Na druhý deň 27. marca sa lesný klan presunie do trenčianskeho Piano Clubu, na tretí 28.marca zase do kultúrneho domu Andreja Hlinku v Ružomberku a všetko ukončia 29. marca v košickom Collosseu.

 

Korpiklaani sú aktuálne na turné k minuloročnému albumu Kulkija. Práve prebiehajúca vetva spadá pod názov Land Of A Thousand Drinks, čo je aj jedna z nových skladieb, ktoré skupina vydala tento rok.

Podporu na slovenskom mini turné im budú robiť už spomínaní Terchovčania Arzén, ktorých môžeme považovať za jednu z legiend medzi našimi kapelami. Existujú od roku 1983, takže drú pódiá na naše pomery dosť dlho. Pôvodne začínali ako heavymetalová skupina, postupne však prešli k rockovejšej tvorbe, ktorej sa držia do dnes. Teraz už však u nich nájdete veľký vplyv folku. Zatiaľ ich posledný album vydali v roku 2017 pod názvom Teraz nám vyhráva.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *