Korn sa vráti na Slovensko s novým albumom

The Nothing. To je názov albumu, ktorý v septembri 2019 vydala kapela KORN. Nothing (nič) ale určite nevystihuje pocity fanúšikov, ktorí sa dozvedeli, že partia okolo Jonathana Davisa príde svoju trinástu nahrávku osobne predstaviť aj na Slovensko. Do našej krajiny sa vráti po troch rokoch.

 

V bratislavskej Axa Aréne NTC aréne sa americkí metalisti predvedú 31. mája 2020. Že sa je na čo tešiť, potvrdia všetci, ktorí boli na ich poslednom slovenskom koncerte v apríli 2017, ale aj všetci, ktorí Korn aspoň trochu poznajú. Od svojho vzniku 1993 si formácia vybudovala pevné miesto na metalovej scéne a patrí medzi najlepšie a najobľúbenejšie kapely rockovej scény. Tiež sú často označovaní za priekopníkov nu-metalu a o ich kvalite hovorí aj 7 nominácií na Grammy, z čoho dve aj premenili.

 

Päticu Američanov na turné doplnia francúzski metalisti GOJIRA, ktorí sú na scéne už takmer 25 rokov a rovnako sú zárukou kvalitného koncertného zážitku. Predpredaj vstupeniek na túto lákavú akciu bude spustený 15. novembra o 10:00.  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *