Korn po troch rokoch prichádzajú s novinkou

KORN prichádzajú po trojročnej pauze od albumu The Serenity Of Suffering s novým albumom The Nothing, ktorý výjde 13. septembra. Zatiaľ nám kapela ponúkla prvú ukážku z tohto pripravovaného diela v podobe skladby You’ll Never Find Me, ktorá obsahuje všetko, na čo sme u Korn zvyknutí.

 

Jonathan Davis, frontman kapely, charakterizoval tento najnovší počin: „Hlboko v našej Zemi žije mimoriadna sila. Len málokto si uvedomuje jej veľkosť a význam, kde dobro/zlo, temnota/svetlo, blaženosť/trápenie, strata/zisk a nádej/zúfalstvo žijú v akejsi harmónii v každom momente nášho života. Nie je to niečo, čomu môžeme určiť smer, len vieme o tejto ,prítomnosti‘, ktorá nás sprevádza každým dychom, akoby sme boli sledovaní v každom okamihu. Je to niečo, kde sa protichodné energie pripájajú k našim dušiam a formujú naše emócie, voľby a nakoniec našu samotnú existenciu. V tomto víre je zázračná a malá oblasť a je to jediné miesto, kde existuje rovnováha medzi týmito dynamickými a polarizačnými silami – kde duša nájde svoje vlastné útočisko… “

Korn po troch rokoch prichádzajú s novinkou
Korn po troch rokoch prichádzajú s novinkou

Trinásta doska kapely vraj pomohla Davisovi „vyliečiť sa“ po smrti manželky, ktorá sa predávkovala v auguste 2018. Aj kvôli tomu bude The Nothing veľmi temný a emocionálny. Bude na ňom zachytené všetko, s čím sa Jonathan za posledný rok vyrovnával. 

 

Zoznam piesní albumu The Nothing:

 1. The End Begins 
 2. Cold
 3. You’ll Never Find Me
 4. The Darkness Is Revealing
 5. Idiosyncrasy
 6. The Seduction Of Indulgence 
 7. Finally Free
 8. Can You Hear Me
 9. The Ringmaster
 10. Gravity Of Discomfort
 11. H@rd3r
 12. This Loss
 13. Surrender To Failure 


Použité zdroje:
loudwire.com, loudersound.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *