Konflikt v Novom Meste nad Váhom sľubuje aj prekvapenie

31.1. (sobota), ZA RAMPAMI (Nové Mesto n./Váhom), vstup 6€

Posledný januárový deň sa bude niesť v znamení farebných čír v klube Za rampami. Do poga nám budú hrať tieto kapely:

PATÁLIA

Po svojich patáliách v začiatkoch ich môžete dnes vidieť v plnej sile a veru bude sa načo pozerať, ale hlavne počúvať. Svoj druhý oficiálny videoklip Prásky predstavili v lete minulého roka. Páči sa Vám a máte chuť zatancovať si? Tak príďte!

Viac informácii o kapele na www.bandzone.cz/patalia

GALIBA

Švárni junáci z Bánoviec nad Bebravou Vám prídu píliť číra s ich rock´n´roll thrashovou muzikou. Kapela už funguje nejaký ten rôčik a môže sa popýšiť štyrmi nosičmi. Posledný album Mladí a pochabí vydali v minulom roku. Pochváliť sa môžu aj svojím videoklipom k skladbe Telefonát.

Viac info na http://bandzone.cz/galiba

JAZZERO

Domáca kapela Jazzero predvádza inštrumentálne na úrovni svoj garážový rock, aj keď by som povedala, že táto nálepka je pre ich skvelú muziku dehonestujúca. Uvidíme, či nás aj na živo strhnú svojou tvorbou.

Viac info na http://bandzone.cz/jazzero

KONFLIKT

Legendu na punkovej scéne tvoria ostrieľaní hudobníci a ja viem, že najviac poslucháčov a divákov si ich proste nemôže nechať ujsť. Prídu k nám až z ďalekého Šamorína. Som veľmi zvedavá, ktoré pesničky zahrajú, pretože z ich rozsiahlej tvorby je rozhodne čo vyberať. Zaspomínajme si na ich pecku z albumu Mŕtva planéta.

Viac info na http://www.konflikt.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *