Konflikt má 25 rokov, Hrana krstí Ozlomkrky

V klube Randal v Bratislave sa 17. apríla spoja dve významné udalosti – slovenskí punkáči Konflikt oslávia 25 rokov na scéne a Hrana pokrstí svoj nový album Ozlomkrky.

Rebel, Takí Sme, Chránený zákonom, Prečo?, Mŕtva Planéta, Kožuch, Army Life, …. to je len zlomok z obrovského množstva skladieb, ktoré kapela Konflikt za štvrťstoročie svojej existencie vyprodukovala. Naposledy sa predstavili s novým klipom Exot a my, verní fanúšikovia, netrpezlivo čakáme na album Armageddon, ktorý by mal vyjsť tento rok. Prierez tvorbou nám punkové trio predvedie už 17. apríla v Bratislave. 

Počas večera sa na pódiu ukáže tiež Hrana, aby pokrstila svoj pripravovaný album Ozlomkrky. Chalani hrajúci ska rock and roll sa vo svojej tvorbe posunuli ďalej, zmenili zostavu a nabrali novú energiu. Hrana sa rozhodla pre krsty dva – okrem toho v Randale prebehne druhý 1. mája v Novom Meste nad Váhom v klube Za Rampami.

Koncert otvoria bratislavskí rockeri Papundekel, ktorí si svojou hudbou, textami a živou show získali mnoho priaznivcov. 

Na záver sa v plnej glamrockovej kráse ukážu Friday Whiskey, ktorí vás prenesú späť do 80. rokov a rozpália všetky časti vášho tela aj srdca!

Akcia sa koná v piatok 17. 4. 2015 v klube Randal na Karpatskej 2! Začíname o 20:00, končíme nadránom! Vstupné: 6€ v predpredaji priamo v klube, 7€ na mieste.

Link na event: https://www.facebook.com/events/758609730889166

Konflikt: https://www.facebook.com/konfliktofficial
Hrana: https://www.facebook.com/HRANAofficial
Papundekel: https://www.facebook.com/papundekelband
Friday Whiskey: https://www.facebook.com/fridaywhiskey

Konflikt má 25 rokov, Hrana krstí Ozlomkrky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *