Koncerty AC/DC v Prahe a vo Viedni ohrozené

Po roku fungovania opäť prichádzajú z tábora AC/DC nepríjemné správy. Po vysporiadaní sa s neúčasťou Malcolma a Phila kapela rok brázdila svetové pódiá. Dnes však manažment skupiny vydal strohé vyhlásenie týkajúce sa, zatiaľ, zvyšnej časti amerického turné, ktorému do konca zostáva desať koncertov aktuálneho Rock Or Bust World Tour.

  

Problém sa týka speváka Briana Johnsona, ktorému lekári okamžite zakázali koncertovanie. Hrozí mu totiž úplná strata sluchu. To už vyzerá ako vážny dôvod na ukončenie kariéry. Okamžite po zverejnení tejto šokujúcej správy sa vyrojili špekulácie, či na Brianove miesto príde náhradník alebo sa zruší celé turné, čo by však naznačovalo aj celkový koniec AC/DC. Popravde, už na Briana si fanúšikovia zvykali dlhý čas (niektorí ho neberú dodnes) a vystupovanie s iným spevákom by už mohla byť šou v štýle Angus & friends, nie AC/DC.

  

V kontexte týchto správ sa javia názory návštevníkov minuloročného koncertu v rakúskom Zeltwegu ako vizionárske. Tí sa zhodli v tom, že treba kapelu vidieť skôr, ako bude nútená skončiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *