Koncert Cannibal Corpse sa blíži, už máte lístky?

Do Banskej Bystrice príde deathmetalová trojka na čele s Cannibal Corpse, ich show doplnia Američania Revocation a švédski Aeon.  

Cannibal Corpse sú už viac ako 20 rokov na scéne a často sa používajú ako synonymum pre stopercentný a profesionálne odvedený death metal. Aj napriek všetkým krvavým klišé, ktoré neodmysliteľne patria k danému žánru, spĺňajú ich nahrávky tie najvyššie extrémne metalové štandardy. Minulý rok im vyšiel tradične nadpriemerný album „A Skeletal Domain“, na ktorom môžeme opätovne obdivovať famózne gitarové výkony pánov O’Briena a Barretta, zvonivú basu Alexa Webstera, bubenícku ikonu Paula Mazurkiewicza a zombie chrapot kráľa všetkých hrdelných zabijakov George-a „Corpsegrindera“ Fishera. 

Ich krajanov Revocation charakterizuje precízne zahraný technický death metal. Rodáci z Bostonu majú na konte už päť dlhohrajúcich albumov a na tomto turné budú propagovať ten najnovší s názvom „Deathless“. 

Koncert Cannibal Corpse sa blíži, už máte lístky?

Aeon zo Švédska sú štýlovo veľmi podobní Revocation. Táto partia muzikantov nedávno prekonala drobné personálne zemetrasenie, ale na ich produkcii sa to prejavilo iba v pozitívnom smere.

Koncert začne 21. novembra o ôsmej večer v klube Urban Spot, ktorého dvere sa otvoria už o hodinku skôr.

Ak to máte do Banskej Bystrice ďaleko, Cannibal Corpse sa zastavia tiež v Prahe (12.11.) a v Brne (15.11.).

FB Event: https://www.facebook.com/events/1476311195970743/ a viac info na www.obscure.cz. Lístky zakúpite v sieti Ticketportal.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *