Kompletný line-up festivalu Rock pod Kameňom podporuje domácu scénu

Nielen svetovými rockermi s výbornou muzikou je nabitý line-up festivalu Rock pod Kameňom, ktorý sa uskutoční už o dva týždne v rekreačnej oblasti Sninských rybníkov. Zoznam účinkujúcich uzatvárajú zoskupenia rockerov, metalistov a punáčov z česko-slovenskej scény.

 

Festival vznikol s myšlienkou podpory domácich a mladých regionálnych kapiel. „Naša scéna ponúka nespočetne množstvo kvalitných muzikantov pôsobiacich v rôznych rock/metal štýloch. Sťažka sa dostáva šikovným, mladým muzikantom priestor predovšetkým hrajúcim rock. Rock pod Kameňom preto podporuje domácu scénu a hlavne mladú krv, ktorej dávame priestor vyskúšať si, aké to je hrať a zdieľať veľké pódium so svetovými menami,“ vysvetľuje organizátor Pavol Dráb.

Môžete sa tak tešiť na kapely ako GLOOM, S.P.L.N., ROKSOUND, DOGMA INC. a MAHAGON, predstavia sa aj mladé mená NARTTU, WISHMASTERS, SYMFOBIA, MEREDITH, NOCONTROL či RAVENCLAW. Z tých ostrieľanejších kapiel sa na festivale ukážu DEREŠ, DYMYTRY, LIMETAL, BIJOUTERRIER, KONFLIKT aj KARPINA, ale aj naše už legendy WANASTOWI VJECY, KABÁT, PETER NAGY či ALEŠ BRICHTA.

Vstupenky na 14. ročník, ktorý sa uskutoční 4.-6. augusta 2016, sa dajú kúpiť na predajných miestach v meste Snina alebo na webe festivalu. Pri kúpe cez formulár na webe môžete využiť zľavu 6+1 zadarmo. Permanentky sú dostupné aj v sieti Ticketportal, no jednodňové lístky dostanete len cez túto predpredajnú sieť. Ceny sa budú so skracujúcim sa časom do začiatku festivalu zvyšovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *