KISS sa dostanú z Las Vegas do našich kín

Kiná CINEMAX pripravili pre fanúšikov koncertov v kine ďalšiu lahôdku. Ide o koncert americkej glamrockovej kapely, ktorá svojou hudbou a pomaľovanými tvárami šokuje fanúšikov už viac ako 40 rokov. Záznam koncertu KISS Rocks Vegas si budete môcť vychutnať už 22. novembra o 20:00 spolu s divákmi po celom svete.

 

Zábery zozbierané počas svetového turné k 40. výročiu Rock And Roll Hall Of Famers muzikálne otriasli Las Vegas počas ich pobytu v The Joint At Hard Rock Hotel And Casino v novembri 2014. Toto „hriešne mesto“ sa škvarilo s KISS klasikou naprieč ich všetkými 44 albumami Rock And Roll All Night, Detroit Rock City, Shout It Out Loud, Love Gun a podobne. Film predstavuje oheň, elektrickú energiu a jedinečnú rockovú skúsenosť, ktorou KISS získali viac ako 100 miliónov predaných albumov na celom svete.

 

KISS sú už štyri desaťročia pevným oporným bodom v hudobnom priemysle a v roku 2015 získali od svojich kolegov ocenenie –  slávnu cenu zakladateľov ASCAP. Počas rekordných celosvetových turné získali rozsiahlu „armádu“ fanúšikov a pokračujú v oslovovaní ďalších generácií.


Použité zdroje:
Andrea Šuvadová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *