KISS predstavil novú pódiovú show

Minulý týždeň som na našej facebook stránke písal, že Motley Crue sa rozhodla vypustiť obriu rollercoaster konštrukciu pre bicie zo svojej show. Tá konštrukcia bola, oproti tomu čo predstavila americká glam rocková skupina KISS, detskou hračkou.

Prvého júna KISS v Štokholme otvorili svoje európske turné a predstavili úplne novú pódiovú show. Tradičné steny reproduktorov nahradili otvoreným priestorom. Nad pódiom visí obrovský kovový pavúk, ktorý sa môže pohybovať nahor a nadol.

Pavúk dokonca dokáže strieľať ohnivé gule. Celá zadná stena pódia je obrovská obrazovka, na ktorej sa premietajú zábery z diana na pódiu, ale aj ostatný multimediálny obsah.

Video zo začiatku koncertu v Štokholme v HD kvalite posunula médiám priamo skupina KISS.

Skladba Psycho Circus bola úvodom k setlistu zloženého z 19 piesní. Nechýbali staré osvedčené klasiky, ale zahrali aj kúsky, ktoré sa na koncertoch neobjavujú – Heaven’s on Fire a Let Me Go, Rock n‘ Roll.

Gene Simmons a Paul Stanley si opäť neodpustili svoje „letecké“ triky predvádzané vo výškach. Gene navyše vrhal plamene, lietal, tiekla aj krv. Pridávame ešte jednu ochutnávku.

Túto show v podaní KISS môžete vidieť na živo v Prahe 14. júna. Skupina vystúpi, o deň neskôr, aj na festivale Novarock vo Viedni.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *