Kiss Forever Band na SUSULAN Feste!

Festival SUSULAN, ktorý v sebe skrýva prvý názov obce Viničné, sa uskutoční už po druhý raz. Vo vidieckom prostredí vinárskeho kraja neďaleko Pezinka sa tak môžu stretnúť priaznivci dobrej a rôznej hudby, malokarpatského vína, skvelých gastro špecialít a dobrej nálady.

Počas dvoch dní, 14.08.-15.08., sa v obci Viničné predstavia rôzni účinkujúci rôznych žánrov. Hlavná pozornosť bude venovaná kapele KISS Forever Band z Budapešti, ktorá bola v roku 2012 samotnou kapelou KISS vyhlásená za ich najlepší európsky revival. Mladá a už zabehnutá šurianska formácia The Paranoid si zahrá v piatok, o deň na to si na pódiu zahrajú napr. Konflikt, Juraj Kupec s kapelou a Kochansky, hrajúci piesne z repertoáru kapely LOJZO. Z pódia budete okrem týchto formácií počuť aj ľudovú hudbu, country, príjemný popík a samozrejme aj rock´n´roll.

Pre prípad nepriaznivého počasia je pripravený aj mokrý variant, a to v dome kultúry, avšak doterajšie predpovede túto možnosť vylučujú. Organizátori zabezpečili aj odstavné parkoviská pri Hypernove v Pezinku, ktoré budú previazané s kyvadlovou dopravou z Modry, Šenkvíc, Pezinka a Slovenského Grobu. Pre návštevníkov festivalu je pripravené aj stanové mestečko.

Všetky potrebné informácie o festivale nájdete na www.susulanfest.sk alebo na https://www.facebook.com/susulanfest.

Kiss Forever Band na SUSULAN Feste!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *