Kings Beer Fest – miesto, kde si každý milovník piva príde na svoje

Pokiaľ máte chuť na poriadnu pivnú párty, zájdite 24. júna do bratislavského Kings Rock klubu. Bude sa tam konať Kings Beer Fest. Akcia bude o hudbe, súťažiach a zábave, ale hlavne o pive. V rámci koncertov sa predstavia kapely Terrestrial Chaos, Sharzall, Deciliter Rumu, Bob Delay i slovenský U2 Revival.

 

Kapela Terrestrial Chaos pochádza z Bratislavy a vznikla v roku 2013. Žánrovo patrí do experimental metalu. Má päť členov – Syonix Khalt (spev), Khaoson (gitara, sprievodné vokály), Klithor (gitara, sprievodné vokály), Alkhir (basa), Blóðstokkinn (bicie). A sú rozhodne niečo pre temné duše.

V temnej atmosfére budú pokračovať Sharzall. Zostava pod vedením Ronyho Ragea má poriadne grády, čo už neraz dokázala.

 

Pivo sa prejaví aj v hudbe, keď prídu na scénu Deciliter Rumu s ich pivným metalom. Čítate správne. Títo borci hrajú energický krčmový metal, ako sami tvrdia na svojej oficiálnej stránke. Zostavu tvoria Mišo Andraščík (spev), Mišo Truhlář (gitara, sprievodné vokály), Peťo Štenda (bicie) a Adam Bajbar (basa).

Line up príjemne doplnia grooverockoví Bob Delay. Zatiaľ majú na konte jeden singel Na hrane a pracujú na ďalších. Zostava sa skladá z troch členov – Tomáš Hambálek (spev a gitara), Michal Homola (basa), Jakub Vizner (bicie).

 

Na nejaký ten pollitrák sa zastaví aj slovenský U2 Revival, ktorý vznikol v roku 2012 a pozostáva zo štyroch členov – Robo Fujko „Bono“ (spev, gitara), Rasťo Hulej „The Edge“ (hlavná gitara, sprievodné vokály), Ivan Hulej „Adam Clayton“ (basa), Peťo Mydlo „Larry Mullen jr.“ (bicie).

 

Počas vychutnávania dobrej hudby a grilovaných špecialít zapíjaných pivom si môžete zasúťažiť, a to nielen v tombole. Komu by sa zachcelo športovať, môže si zahrať beer pong. Pre tých, ktorých zaujíma viac infomácií o pive, bude pivná púť s kvízom. A pánske oko potešia sexi hostesky. Komu by bolo málo, nájdu sa aj nejaké ďalšie zaujímavé atrakcie.

 

Vstupné je päť eur pre neštudentov a pre študentov s Isicom tri eurá. Počet lístkov je však obmedzený iba na osemsto kusov, preto si ich je treba zaistiť vopred priamo v predajni. Lístok je platný iba na meno kupujúceho, ktorý je zapísaný na guest liste.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *