Kim Wilde predviedla v Bratislave skvelú šou aj napriek chorobe (fotogaléria)

V sobotu 20. októbra sa v bratislavskom MMC stretli trošku skôr rodení, aby si vychutnali koncert poprockovej hviezdy 80. rokov KIM WILDE. Koncert bol nastavený s menej tradičným začiatkom, na 21. hodinu. Takmer presne, s pár minútovým oneskorením, koncert aj začal. Ku cti tejto takmer 58-ročnej dámy slúži, že celý set dala bez playbacku. A keď poviem, že medzi skladbami si chrbtom k návštevníkom posmrkávala a chlipkala teplý čaj… Klobúk dolu, dievča!

 

Začiatkom tohto roka vydala album Here Come The Aliens. A tak sa aj volá turné roku 2018, takmer 40 rokov od začiatku jej kariéry. Pódium MMC bolo plné ako dávno nie. Dve sady bicích, klávesák, dve gitary, basa, vokalistka a Kim. Po celý čas bolo na čo pozerať.

 

Bolo evidentné, že všetky choreografie mali dokonale nacvičené, výkopy nohou išli ako pochodujúca armáda.
Setlist bol vyskladaný novinkami aj starinkami. Dostali sme všetko, dávkované priehrštiami vysmiatej blondíny. Od prítomných dostala Kim viackrát kvietky. Milé bolo, keď dostala kytičku v malom kvetináči, potešila sa a povedala, že už na druhý deň bude vo svojej záhrade pri svojej rodine a že je na turné už tri predlhé týždne. My sa ale tešíme, že počas tých troch týždňov zavítala aj na Slovensko, pretože to stálo za to.

 

Setlist: Stereo Shot, Water On Glass, Never Trust aAStranger, Kandy Krush, Cambodia, Birthday, Yours ‚til The End, Solstice, Words Fell Down, Bladerunner, Hey Mister Heartache, Four Letter Word, Rosetta, Cyber Nation War, View From A Bridge, Chequered Love, You Came, You Keep Me Hangin‘ On, 1969, Pop Don’t Stop, Kids In America

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *