Kick Me Out sú nováčikmi z Holandska so ženským vokálom

Kapela Kick Me Out prináša do sveta hudby klasický pop punk, ktorý mixuje s prvkami thrash metalu a metalcore, čo modernému punku dáva nový význam. Ak sa chcete vyblázniť, vyskákať a poriadne spotiť, Kick Me Out je kapela presne pre Vás.

Toto punkové zoskupenie z Holandska vzniklo na troskách Deadman’s Switch. Jej bývalí členovia, gitaristi Leander van Bijnen a Fons van Wegen a bubeník Boudewijn Jansen, pokračovali v spoločnom hraní, pričom neskôr k sebe pribrali aj speváčku Nienke Schimmel a basáka Rowana Marisa.

Prvý singel “Falling From The Sky” prišiel prakticky okamžite, pričom kapela odohrala množstvo koncertov po celom Holandsku. Druhý singel “Holding On” nenechal na seba dlho čakať a kapela k nemu vydala aj štúdiové video.

Tento rok sa Holanďania pochválili EPčkom “No Puppets“, ktorý vyšiel 24. januára a okrem už vyššie spomenutých singlov predstavili aj dva nové. Uvedenie do sveta prebehlo na párty v Utrechte, kde sa okrem fanúšikov mihli aj kamaráti zo spriaznených skupín Ann My Dice a Switched Off.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *