Kedy sa dočkáme nového albumu Stone Sour?

STONE SOUR sú späť v štúdiu a ako dokazuje Twitter ich frontmana Coreyho Taylora, pracujú na novom plnohodnotnom albume.

Naposledy štúdiovku vydali pred tromi rokmi. S názvom House of Gold & Bones – Part 2 bola pokračovaním prvej časti z roku 2012. Potom bolo dva roky ticho, až kým ten minulý na svetlo sveta nevypustili dve coverové EP Meanwhile In Burbank… a Straight Outta Burbank… s celkovo desiatimi covermi skladieb s príchuťou legiend ako Judas Priest, Metallica či Iron Maiden a niekoľkých ďalších. Teraz ale podľa všetkého začínajú pracovať na novom materiáli, o ktorom dokopy zatiaľ nie je známe nič, len to, že bude.

 

A že práce na ňom už prebiehajú nie je len bohapustý výmysel vidno na Twitteri, kde sám Taylor zverejnil dve videá zo štúdia. Po nich nasledovala fotografia, na ktorej vidno všetkých členov kapely, ako si dali pauzu počas práce, čo dokazujú aj príslušné hashtagy.

Kedy sa dočkáme nového albumu Stone Sour?

Už len treba vyčkať, čo z toho nakoniec bude a kedy. Každopádne, ak budú pokračovať v duchu ukážky, je sa na čo tešiť. A čakanie si môžete spríjemniť napríklad aj s Gone Sovereign/Absolute Zero z albumu z roku 2012.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *