Keď je z gitaristu zrazu chipmunk

Nie je ničím výnimočným, že sa členovia kapiel často zabávajú na účet ostatných kolegov. Napokon, nie nadarmo sa hovorí ,,sranda musí byť, aj keby na chleba nebolo“. A výnimkou v odbore prankov, teda vtípkov, nie sú ani Američania AVENGED SEVENFOLD. Ich hlavný gitarista Synyster Gates sa po zásahu basgitaristu Johnnyho Christa na chvíľu premenil na chipmunka.

 

Fórik Johnnyho Christa na Synystra Gatesa sa možno nezapíše medzi najepickejšie na svete, ale fanúšikovia Avenged Sevenfold – obzvlášť tí, čo boli na ich koncerte vo švédskom Štokholme – tak ľahko naň nezabudnú. Pravda, nepočuli ho síce spievať, ako keby daboval hlavnú rolu vo filme Alvin a chipmunkovia, ale videli jeho reakciu na to, čo počul v odposluchu. Nepochybne im stačilo i to.

 

Ale čo sa vlastne stalo? V podstate išlo iba o to, že basgitarista skupiny sa dohodol s hlavným technikom Bruceom Danzom, ktorý mal počas skladby A Little Piece Of Heaven, v ktorej má Gates najviac sprievodných vokálov, jeho hlas prepnúť na chipmunskú verziu. Tieto pazvuky však nemali ísť do éteru tak, aby ich počuli ľudia v dave, ale len do Synystrovho odposluchu, ktorý si mal naivne myslieť, že ho ako pásikavú veveričku počujú všetci účastníci koncertu. A práve toto Christ považoval za najlepšiu časť z celého vtipu.

 

Synyster sa síce pobavil tiež, no ani to ho nezastavilo, aby svoj stojan na mikrofón zhodil dolu z pódia.


Použité zdroje:
Foto: avengedsevenfold.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *