Kde sa stratil Meat Loaf?

Možno ste si všimli, že už dlhšiu dobu nebolo na žiadnom pódiu vidieť a hlavne počuť postavu menom MEAT LOAF. Michael Lee Aday hovorí, že je to vďaka jeho pretrvávajúcim problémom s chrbticou. Tie sú momentálne údajne také vážne, že bez pomoci svojej ženy Deborah si ani nezaviaže šnúrky na topánkach, neobuje ponožky či neľahne do postele. Bez pomoci sa nedokáže prejsť ani okolo domu.

 

„Kvôli bolestiam chrbta, som nebol schopný spievať viac než rok. Pri speve zapájate celé telo a ja toho nie som schopný,“ hovorí Meat Loaf, na druhej strane sa však neplánuje vzdať bez boja: „Už odmala som sa naučil byť silný a nikdy sa nezastaviť. Raz ma udreli tágom po hlave a ja som sa iba otočil a povedal tomu chalanovi, že spravil veľkú chybu. Dostal som do hlavy fľašou od whiskey. Udreli mi hlavu o skrinku. Mal som osemnásť otrasov mozgu, ale nič ma nikdy nepoložilo. Z tej bolesti chrbta tak trochu šaliem, ale šialený už po toľkých otrasoch mozgu aj tak musím byť.“

 

Problémy s chrbticou u Meat Loafa pretrvávajú od júna 2016, kedy skolaboval na pódiu v Kanade. Podľa jeho slov zacítil v chrbte bolesť, akoby ho niekto prerazil mečom. Avšak jedným dychom dodáva, že niet takej bolesti, ktorá by mu zabránila zúčastniť sa americkej premiéry muzikálu Bat Out Of Hell. Dúfajme teda, že tohto charizmatického speváka budeme mať možnosť vidieť ešte aj na pódiu, nie iba sedieť v publiku.


Použité zdroje:
planetrock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *