Katarína oslávi meniny a Dorian Gray narodeniny

Katarínske trhy, katarínske diskotéky, katarínske rezy, katarínske koleso, katarínske pranostiky… A čo tak katarínsky rock n‘ roll? V katarínsku sobotu tento rok posuňte všetko bokom. V klube RC Mlyn sa totiž bude vo veľkom oslavovať a nielen meniny Katarín, ale hlavne narodeniny. Dvadsaťpäť rokov. V živote človeka možno nie až taký významný medzník, avšak v živote kapely úctyhodný vek.

 

Ale kto to oslavuje štvrťstoročnicu? Kapela, ktorá je právom označovaná za legendu slovenského hard rocku. Jej história je skutočne bohatá a za spomenutie určite stoja aj jej tri dlhohrajúce dosky, ktoré postupne od revolty poľavovali k „mierumilovnejšiemu“ hard rocku s príjemnými bluesovými prvkami. Táto banda stojí aj za hymnou rádia Rocková Republika a hlas jej speváka určite poznáte aj z éteru tohto rádia. Teraz už určite viete, že reč je o fenomenálnych slovenských rockeroch DORIAN GRAY. Trio Vadim, Boris a Dano roztočia Mlyn určite nezabudnuteľnou výročnou hardrockovou šou k svojim dvadsiatym piatym narodeninám. Opakovanie je matka múdrosti, takže táto šou k dvadsať päťke sa bude konať (aby sa to dobre pamätalo) 25. novembra v RC Mlyn vo Vrútkach.

 

A aby sa Mlyn zahrial, vrtuľu dostanú do otáčok domáci EUFORY. Títo gratulanti z čoraz úspešnejšej metalovej kapely sa pomaly doťahujú na najvyššie priečky melodického metalu na Slovensku a je len otázkou času, kedy kvalitatívne prerastú ďaleko za hranice republiky. Večer na pódiu odštartujú dávkou svojich chytľavých skladieb, preto nezmeškajte začiatok koncertu o 19:00.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *