Kapela Maniac vás ohromí Show s tancem!

Pražsko-domažlická kapela Maniac počas núdzového stavu nelenila. Okrem pravidelných online koncertov vydala klip k novej piesni Show s tancem, v ktorom uctieva účesy osemdesiatych rokov, takzvané Mullety.

S bráchou Ruztym jsme před nějakou dobou seděli ve studiu a on mi pouštěl své nápady. Když jsem si poslechl refrén, věděl jsem, že tohle je naše další pecka. Příběh jsme vymysleli na pivě, natáčeli pak v Kostelci, Černošicích a Horoměřicích. Rád bych poděkoval Ondřejovi Soukupovi za kamerou a všem hercům, byli naprosto úžasný. Show s tancem do jisté míry představuje styl, kterým se chceme do budoucna ubírat.”

Kapela si za dobu svojho účinkovania na scéne „vybojovala“ osobitý prístup fanúšikov. To predovšetkým vďaka pódiovej prezentácii, komunikácii s nimi a ich štýlu hrania. Čo sa ich videoklipov týka, fanúšikovia Maniac ihneď poznajú, o akú skupinu ide. Táto štvorica totiž vyniká svojím „crazy“ štýlom, ktorý sa odvíja od ich spôsobu obliekania, ale aj vystupovania, a od klipov ako takých. Práve vďaka týmto prednostiam sa stávajú Maniaci čím ďalej obľúbenejšími. Veď vlastne posúďte ich „crazy“ sami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *