Kapela Leisure a jej Život bez záruky

„Tak trochu tne sama sebe do živého.“ Tak opísala bratislavská kapela LEISURE so speváčkou Kristínou Sabo tému svojho nového singla. Po satirickom a dráždivom Lucky You Can Pay My Bills prišla kapela so skladbou a videoklipom Život bez záruky.

 

Pieseň  má charakter heavymetalovej balady a videoklip, ktorého surové a autentické prevedenie dopĺňa celkovú atmosféru. Život bez záruky nahrávali opäť v SONO Studios, produkoval ho Milan Cimfe. Po skladbe Polnočná omša ide o druhú zverejnenú nahrávku z pripravovaného debutového albumu, ktorý má kapela v pláne vydať na jeseň tohto roku. Autorkou hudby a textu je Kristína Sabo, ktorú inšpirovala smutná životná udalosť. „Skladbu Život bez záruky som zložila za pomerne krátky čas v deň, keď mi bolo veľmi ťažko. Napriek smutným okolnostiam som šťastná z toho, ako ju chalani pochopili a doplnili, a ako ju Milan výborne a s citom vyprodukoval. Je príjemné vedieť, že aj z nešťastných okolností môže vzniknúť niečo pekné, aj keď sa to nestáva často,“ prezradila Kristína.

 

Zábery do videoklipu „zberal“ počas pohodového nahrávania gitarista Tom, strih následne riešila Kristína. V zálohe majú nahraté ešte dva single, ktoré chcú zverejniť do leta a keďže ich filmovanie začalo baviť, ku každej skladbe plánujú sami natočiť videoklip. Ak ich nechcete vidieť len v klipe, ale aj naživo, stačí prísť 17. Marca do MMC v Bratislave, kde sa na akcii KVASfest predstavia s kapelami Karpina, The Paranoid, Premier & Marhalen.


Použité zdroje:
Bibiána Grebeňová Šedivá

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *