Kandidát na prezidenta chce spojiť Pink Floyd

Americký prezident je najmocnejší muž sveta. To si uvedomuje aj kandidát na tento post, John Kasich. Verí, že moc Bieleho domu je taká veľká, že dá opäť dokopy PINK FLOYD.

 

Kasich sľubuje, že ak vyhrá voľby a stane sa americkým prezidentom, pokúsi sa spojiť Pink Floyd, aby spolu zahrali niekoľko piesní. Prezradil to v rozhovore pre CNN. Súčasný guvernér Ohia tiež prezradil, že jeho najobľúbenejší koncert v živote bol jeden z turné The Wall Rogera Watersa. A keby sa mu podarilo kapelu spojiť, prvá skladba, ktorú by chcel počuť, by bola Money z albumu Dark Side Of The Moon.

 

Fanúšikovia však vedia, že sú to len politické sľuby. Síce originálne, no nie až také reálne. Waters a David Gilmour odmietajú obnoviť ich spoluprácu. Gilmour navyše niekoľkokrát zdôraznil, že po smrti klávesáka Richarda Wrighta by nebolo správne vystupovať pod hlavičkou Pink Floyd ani keby chcel. A aby toho nebolo málo, Waters práve „nefandí“ Republikánom, za ktorých John Kasich kandiduje. Nuž, ale snívať treba vo veľkom.  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *