Judas Priest sa vracajú do Česka!

Heavy metalová legenda vystúpi dnes večer v Ostrave, zajtra v Prahe. Teraz však už vieme, že kapela sa tento rok objaví v Česku ešte raz – 12. decembra.

Máte tak niekoľko šancí vidieť týchto metalových velikánov, ktorých rozhodne treba zažiť. Na svete je iba málo kapiel, ktorým sa podarilo to, čo Judas Priest počas 45-ročnej hudobnej kariéry. Turné s názvom „Redeemer of Souls Tour 2015“ prinesie energiu a náboj, no najmä to hlavné – poctivý heavy metal.

 

Judas Priest vznikli v roku 1970 v anglickom meste Birmingham, no neskutočný Rob Halford sa na post speváka dostal až v roku 1974. V tom istom roku im vyšiel debutový album „Rocka Rolla“, ktorý okamžite na seba upozornil a vystrelil hudobníkov v reťaziach a koži do výšin.

Doteraz posledný vydaný album – Redeemer of Souls z roku 2014, po ktorom je pomenované aktuálne svetové turné – je zároveň sedemnástym štúdiovým počinom kapely. Na vymenovanie všetkých pozitívnych ohlasov a úspechov nie je priestor, spomenieme snáď len to, že album debutoval na šiestom mieste v rebríčku Billboard 200, čo je najvyššie umiestnenie v americkej hitparáde za celú históriu kapely.     

Dnes hrá kapela Judas Priest v ostravskej ČEZ Aréne, zajtra (piatok) navštívi O2 Arenu v Prahe a 12. decembra poteší fanúšikov v hale Rondo v Brne.

Vstupenky kúpite na www.ticketpro.cz a viac info o kapele hľadajte na www.judaspriest.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *