Judas Priest: Materiál dokončený, ideme do štúdia

Ako pre časopis Billboard.com povedal frontman skupiny Rob Halford, proces písania piesní pre nový album je dokončený. Teraz je kapela v štúdiu a nahráva nástupcu albumu Nostradamus z roku 2008.

Ako vyhlásili dávnejšie, skupina Judas Priest už nebude koncertovať a tento stav spôsobil, že mali viac času na prípravu albumu, ktorého vydanie pred časom oznámili.

Nástupcu albumu Nostradamus Rob Halford popísal nasledujúcimi slovami: „Skladby sú dopísané. Teraz sa musíme ubezpečiť, že je všetko dokončené poriadne, každé slovo, každý hlasový detail, každý maličký prvok… Nasleduje nahrávanie nástrojov. Je to vyčerpávajúci a zdĺhavý proces, ale zároveň prináša radosť z tvorby niečoho nového.“

K hudbe na novom albume Rob dodal: „Je to tvrdé. Je to ťažké. Vytvorili sme niečo, čo našich fanúšikov uspokojí. Sme si vedomí, že musíme udržať určitú úroveň kvality a ponúknuť niečo naozaj solídne. Zdá sa, že album bude plný presne tých vecí, pre ktoré nás majú fanúšikovia radi.“

Zatiaľ nepomenovaný album nemá určený ani dátum vydania, vyzerá to ale tak, že práce sú v plnom prúde. Necháme sa prekvapiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *