Jonathan Davis prezradil, kde Korn urobili chybu

Nikto nie je neomylný a platí to aj pre kapelu, ako sú KORN. Ich frontman Jonathan Davis sa vyjadril, že ich najväčším omylom bol album Korn III: Remember Who You Are, ktorý vydali v roku 2010.

 

Asi sa pýtate, prečo Jonathan označil Korn III: Remember Who You Are za chybu. Počas jeho tvorby skupina spojila sily s producentom Rossom Robinsonom. Ten s nimi spolupracoval na starších úspešných nahrávkach s charakteristickým temným postojom, čo neskôr nechali za sebou s ďalším vývojom kapely. Avšak pri spomínanom albume sa s Robinsonom pokúsili vrátiť do starých dobrých časov. A práve tento krok Jonathan označil za prešľap, ktorý sa nemal stať.

 

V rozhovore pre Independent sa Davis vyjadril: ,,Myslím si, že vrátiť sa späť namiesto pohybu vpred je pravdepodobne najväčšou chybou, akú sme kedy urobili ako kapela. Podľa môjho názoru by ten album bol býval oveľa lepší, keby Ross nebol na nás taký tvrdý a nechal nás aj si užiť trochu zábavy. Tá nahrávka mi znie vynútene a priviedla ma na temné miesto, kde som sa už nechcel vracať.“

 

Zlé pocity sa v Jonathanovi prebudili, keď minulý rok na turné opäť vytiahli skladby z prvého albumu Kornu. Vyjadril sa, že ho neznáša hrať, lebo je depresívny a temný a dnešný Korn je o prinášaní pozitívnej energie. Dokonca ten krok prirovnal k sypaniu soli do starých rán.


Použité zdroje:
teamrock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *