John Wolfhooker si na konto pripísali dvanásty videoklip

Počuli ste už o kapele JOHN WOLFHOOKER? Táto česko-slovenská štvorica so základňou v Prahe funguje od roku 2013 a za krátky čas sa im podarilo vydať 2 albumy, 12 videoklipov a popri nespočetnom množstve koncertov na domácej scéne odohrať aj koncert na kanadskom festivale Envol Et Macadam v Quebecu.

Po necelom roku od vydania svojho posledného štúdiového albumu vracia formácia úder v podobe singlu s názvom Zeddknot, pod ktorým si podľa slov kapely môžeme predstaviť odvahu či novodobého rytiera, ktorý bojuje proti šedi bežnej spoločnosti a jej konvenčným ideálom. V texte sa John Wolfhooker stavajú proti tvrdeniu, že určitý sen sa nedá dosiahnuť len kvôli tomu, že niekomu inému sa to nepodarilo.

 

Skladba vznikla počas januárového experimentu v štúdiu Power Sound v slovenskom Divíne, kam sa „Ján Vlkočupka“ zavrel na 14 dní bez akéhokoľvek vopred pripraveného materiálu. Výsledkom je práve Zeddknot a niekoľko ďalších skladieb, ktoré by mali uzrieť svetlo sveta do konca tohoto roku.

 

O produkciu, nahrávanie, mix a mastering sa postarali sami členovia kapely Ronald Janeček, Filip Vlček, Adrian Janeček a Martin Čupka. Videoklip si na starosť zobralo pražské filmové duo FERO Production, ktoré sa už v minulosti podieľalo na niekoľkých vizuáloch práve pre John Wolfhooker.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *