Joe Perry kvôli zdravotným problémom odkladá všetky koncerty na budúci rok

Určite mnohí zachytili informácie o zdravotných problémoch gitaristu kapely AEROSMITH Joea Perryho začiatkom tohto mesiaca. Joeovi prišlo na pódiu zle pri šou v New Yorku, keď sa objavil na pódiu s Billym Joelom v Madison Square Garden. Zdravotníci mu, samozrejme, ihneď podali kyslík, no následne bol prevezený kvôli tomuto kolapsu do nemocnice.

 

Niekoľko dní o svojom zdravotnom stave nepodal Joe sám ani prostredníctvom nikoho iného žiadne informácie. Napokon však tweetol pár slov v znení: „Je mi lepšie, ďakujem za vašu lásku a podporu.“ Napriek tomu sa stihol nájsť aj žurnalista, ktorý Joea predčasne pochoval a jeho hoax pár minút otriasal internetom. Pravda je však taká, že Joea začiatkom tohto týždňa prepustili z nemocnice domov.

 

Napriek momentálnemu lepšiemu zdravotnému stavu sa Joe bude zotavovať predsa len o čosi dlhšie, a tak bol lekármi donútený zrušiť svoje plánované americké sólo turné, ktoré mal odštartovať koncom tohto mesiaca.„Chcel by som poďakovať každému za milé správy, čo som dostal tento týždeň. Som doma a cítim sa dobre, ale lekár mi odporučil o niečo viac odpočívať skôr, než sa vrátim opäť k rocku, takže musím s ľútosťou zrušiť moje nadchádzajúce turné,“ hovorí Joe. „Skutočne sme sa s Bradom a Garym tešili na všetky šou a vidieť sa so všetkými, ktorí plánovali prísť a podporiť nás. Ale vrátime sa tak rýchlo, ako to bude možné. Všetkým prajeme pekné sviatky a tešíme sa, až sa uvidíme v roku 2019.“

 

Všetkých desať šou, ktoré mali podporiť Perryho sólovku Sweetzerland Manifesto vydanú tento rok, sa teda odkladajú na budúci rok. A v lete 2019 sa Joe vráti na pódiá aj s kapelou Aerosmith. Nech si teda poriadne oddýchne, aby sa vrátil k hudbe a svojim fanúšikom v plnej sile.


Použité zdroje:
loudersound.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *