Joe Perry hospitalizovaný počas koncertu

Joe Perry je známy hlavne pre AEROSMITH, ale aj pre svoj bočný projekt HOLLYWOOD VAMPIRES, kde pôsobí s Aliceom Cooperom a hercom Johnnym Deppom. Práve počas včerajšieho koncertu druhej zo zmienených kapiel Perrymu náhle prišlo zle.

 

Šesťdesiatpäťročný hudobník ešte pred koncertom v brooklynskom Ford Ampitheathre uverejnil na Instagram fotografie z príprav naň, kde sa rozohrieval spolu s Tommym Henriksenom, druhým gitaristom. A potom počas koncertu fanúšikovia mohli vidieť niečo, čo nikto zrejme nikdy nechcel. Perry sa zrazu iba začal opierať o vyvýšený podstavec pre bicie, s tým, že vyzeral veľmi zle. Následne odišiel z pódia za nízku stenu, kde skolaboval. Okamžite mu bola privolaná záchranka a transportovali ho do nemocnice v New Yorku.

 

Po Perryho odchode z pódia Alice vyburcoval dav, aby zakričal: ,,Uzdrav sa, Joe!“ Cooper takisto vraj počas koncertu ešte povedal: ,,Ak si všimnete, že na pódiu nie je s nami jeden z našich bratov, je to preto, že mu bolo pred koncertom zle.“

 

Neskoro v noci na Twitteri Cooper uverejnil poďakovanie za podporu: ,,Všetkým ďakujem za starosti o nášho brata Joea Perryho. Momentálne je stabilizovaný, s rodinou a v tej najlepšej starostlivosti.“

 

Nemocnica, v ktorej je hospitalizovaný, uviedla, že momentálne Perrymu robia rôzne testy. Nepotvrdené zdroje uvádzajú, že prekonal infarkt. V súčasnosti je jeho stav už, našťastie, stabilizovaný.


Použité zdroje:
usatoday.com, teamrock.com
Foto: taddlr.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *