Jinjer sa vracajú na Slovensko ako headliner

Do Bratislavy zavíta opäť najznámejšia ukrajinská kapela JINJER na čele so sexi vokalistkou Tatianou Shmailyuk. V klube Randal vystúpia 20. júna spolu so špeciálnym hosťom, kapelou MOFOKILLER.

 

Čoraz populárnejšia kapela predstavuje neuveriteľne chytľavú zmes metalcoreu, djentu, hardcoreu, groove metalu. So silným zavíjaním a dušu trasúcimi vokálmi je frontwoman Tatiana elementom, ktorý dodáva rovnováhu, drží to celé pokope a zaručene vám natrasie kosti.

 

Kapela vznikla v roku 2009 a za necelých 10 rokov vydala 3 albumy, pričom posledný album King Of Eeverything bol vydaný v roku 2016 už pod hlavičkou Napalm Records a zabezpečil kapele celosvetovú popularitu. Vo februári tohto roku bol znovu vydaný album Cloud Factory, tentokrát pod Napalm Records. Jinjer za posledných pár rokov absolvovali veľké množstvo klubových koncertov a festivalov po celej Európe, USA a Severnej Amerike a tento rok pôjde kapela po prvýkrát na Filipíny.  Fanúšikovia ich mohli vidieť aj ako support pred slávnymi Cradle Of Filth a naposledy s Arch Enemy priamo v Bratislave.

 

Príďte zažiť pravý preddovolenkový mlynček na mäso v podaní rozhodne nie vychádzajúcej ukrajinskej hviezdy, ale na scéne riadne etablovanej kapely, ktorá má potenciál ísť ešte nahor. Bratislavský koncert bude prierezom ich doterajšej tvorby a odznejú aj ich najväčšie hity.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *