Jarný návrat pekelného kladiva sa blíži

Jarný návrat pekelného kladiva sa blíži. Svojím rozšíreným line-upom a návštevou štyroch miest sa Hell Hammer festival dostáva prakticky do pozície minitour a okrem Prahy tentoraz zavíta aj na Moravu.

Viac o festivale už slovami lídra Welicoruss Alexeya Boganova: „Blíží se 4. ročník stále rostoucího pagan/black metalového Hell Hammer festivalu! Tentokrát již akce prekročí hranice Prahy a proběhne i v Brně, Ostravě a Hradci Králově. Kromě českých kapel se na festivalu poprvé objeví zahraniční headlineři z Německa a Polska, kteří přivezou výběrový folk&black metal ze svých zemí. Nenechte si ujít hezký jarní večer ve společnosti pravé tvrdé hudby ve vašem městě.“

Na festivale sa predstaví určite zaujímavý výber kapiel – FINSTERFORST (DE), FIRTAN (DE), WELICORUSS (RU), CRUADALACH (CZ), VALKENRAG (PL), NETHERFELL(PL), MERKFOLK (PL), THYRGRIM (DE), AECULUM OBSCURUM (DE), ARCH OF HELL (CZ), NAURRAKAR (CZ), WOLFARIAN (CZ) či DRUNK WITH PAIN (CZ).

Celá akcia odštartuje 21. mája na openair stagei v Hradci Králové. Pokračovať bude trojdním 26., 27. a 28. mája postupne v pražskom klube Futurum, brnianskej Melodke a ostravskom Barráku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *