Jaksi Taksi majú singel na poppunkovú párty aj s videoklipom

Česká poppunková kapela JAKSI TAKSI vydáva v súčasnej dobe novú skladbu s názvom Párty. Spoločne s hudbou predstavuje fanúšikom aj nový videoklip. Hudobne ide opäť o rýchlejší typ piesne, ktorá je akýmsi zakončením minuloročnej série koncertov nazvanej Retro Tour. Na nich sa kapela vrátila do svojich punkových čias a zahrala skladby, ktoré už aktuálne na koncertoch nezaznejú.

 

V námete klipu sa kapela vracia k úplným začiatkom. „Když jsme začínali s kapelou, byl největší problém pro punkovou kapelu sehnat zkušebnu. Dnes už, alespoň v Praze, fungují profesionální zkušebny, kde si zaplatí kapela frekvence a může zkoušet. V našich začátcích jsme ale museli zkoušet po sklepech, různých prapodivných prostorech, odkud nás většinou někdo vyháněl, takže největší výhrou pro nás bylo, když zkouška proběhla až do konce. Možná o to více jsme si vážili hudby samotné a všeho kolem ní,“ vysvětluje spevák Radek.

 

Kapela pripravuje na tento rok ešte niekoľko nových skladieb, ktoré budú sprevádzať videá a možno sa fanúšikovia dočkajú aj nového albumu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *