Jake E opúšťa rady Amaranthe

Pokiaľ ste si obľúbili v AMARANTHE ich speváka Jakea E a kupovali ste si lístok na ich koncert, ktorý bude v Bratislave už o niekoľko dní len kvôli nemu, máme pre vás smutnú správu. Jake už u nás na pódiu s kapelou nebude. Opustil ju.

 

Vlastným menom Joacim Lundberg, no známejší ako Jake E či Jake E Berg, síce v roku 2008 stál pri zrode Amaranthe, napriek tomu sa teraz rozhodol odísť od nich. Vraj tak učinil preto, lebo si chce dať pauzu od kapely a viac sa venovať iným projektom. Zároveň sa vyjadril, že nevie, kedy sa vráti naspäť.

 

Jake povedal: ,,Bolo to sedem dlhých, extrémne príjemných, inštruktívných a vzrušujúcich rokov. Počas tohto času sme s kapelou dosiahli takmer nepredstaviteľný úspech. Teraz cítim, že je správny čas na prestávku od turné a uskutočnenie vecí, ktoré som chcel urobiť už dlhý čas. Momentálne ťažko povedať, ako dlho budem preč. Chcem poslať najväčšie vďaky všetkým našim fanúšikom tam vonku, ktorí nás podporujú celé roky a čoskoro sa znova uvidíme.“

 

Ponúka sa otázka, kto Jakea nahradí na práve prebiehajúcom turné, keďže by určite nebolo jednoduché vyplniť medzeru po ňom a rozhodne sa skupina nechystá šnúru kvôli tejto situácii pretrhnúť. Očakáva sa však, že na jeho miesto nastúpi spevák kapely Smash Into Pieces Chris Adams, ktorí sú s nimi momentálne na turné k novému albumu Maximalism. SIP budú robiť Amaranthe support aj v MMC.


Použité zdroje:
teamrock.com
Foto: loudwire.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *