Jack Daniel’s bude mať narodeninovú oslavu aj v Bratislave

Jack Daniel´s je pre mnohých symbolom americkej kultúry. Stelesňuje životný štýl, posilňuje priateľstvo a dotvára atmosféru nevšedných zážitkov. Okrem toho podporuje hudobné aktivity po celom svete. V bratislavských kluboch MMC a Randal sa 28. septembra uskutočnia Jackove narodeniny – veľká narodeninová oslava s koncertmi, bohatým sprievodným programom a obľúbenou Oldies Party.

 

Rád ju popíjal Frank Sinatra a dychtivo chlípal Lemmy Kilmister, ktorý si za oddanosť tejto značke vyslúžil vlastnú limitovanú edíciu. Najpredávanejšia a najkultovejšia americká whisky je zviazaná s dobrou hudbou a mnoho slávnych hudobníkov požaduje do backstageu práve túto liehovinu. Spoločnosť je previazaná s kvalitnou hudbou, ktorú podporuje rôznymi spôsobmi. Vedome tým pripomína jej slávneho tvorcu Jaspera Newtona Daniela, neskôr známeho pod menom Jack Daniel. Mal sa z neho stať duchovný pastor, ale on si išiel za svojím snom a svoj život zasvätil výrobe lahodného moku. Tajomná receptúra dala vzniknúť slávnej značke obľúbenej po celom svete. Teraz si pripomenieme 143. narodeniny jej zrodu a vyjadríme rešpekt jej tvorcovi. Spoločne oslávime priateľstvo s prípitkom  do neskorého rána na pripravovaných Jackových narodeninách.

 

V rekonštruovanom priestore MMC sa postupne predstaví ženská rock n‘ rollová skupina POISON CANDY, košický RAMMSTEIN REVIVAL, jeden z najlepších slovenských revivalov INTREPID METALLICA REVIVAL a vrcholom programu bude MOTORHEADACHE UK – pocta legende britského rocku s požehnaním samotného Lemmyho. V priestoroch dolného klubu Randal bude od 21:00 do 04:00 obľúbená Oldies s Romanom a Jurom. 

 

Nezabudnite sa na túto príležitosť náležite obliecť – tričko Lemmynade

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *