Jørn vydá v júni nový album

Vydavateľstvo Frontiers Music Srl ohlásilo, že 2. júna vyjde nový album jedného z najlepších spevákov melodického metalu súčasnosti. Nová, v poradí už dvanásta dlhohrajúca doska tohto nórskeho Vikinga bude niesť názov Life On Death Road. Asi ste už vytušili, že sa jedná o JØRNA, ktorého na novom albume bude sprevádzať nová kapela a vraj aj väčší a silnejší zvuk.

 

Jørn sa počas niekoľkých mesiacov práve na novom albume snažil v prvom rade posunúť koncept svojej kapely ešte ďalej ako doteraz. „Je to jednoducho jeden z najlepších albumov, aké som kedy nahral. Bolo to celé o spojení správnych ľudí dokopy, aby sme dosiahli ten správny výsledok a o tom dať si dostatok času, aby sme mohli pracovať viac do hĺbky s celým materiálom, ktorý sme na album vybrali,“ hovorí Jorn. „Ćím som starší, tým cítim väčšiu potrebu počúvať svoje srdce a hľadať rýdzi a úprimný cit, ktorý ma vedie v prvom rade k záujmu o hudbu.“

 

Nový Jørnov album by mal podľa jeho slov zhrnúť posledných 40 až 50 rokov v rockovej a metalovej hudbe a mal by sa stať hybridným moderným heavyrockovým albumom, ktorý nestráca príchuť vína s dobrým ročníkom. „Od začiatku do konca to trvalo skoro tri roky, aby sme to dokončili a som veľmi hrdý, že môžem povedať, že tento album jej dôkazom, že sa stále dá urobiť klasická doska.“ Dúfajme, že Jørnom budeme všetci súhlasiť.

Jørn vydá v júni nový album
Jørn vydá v júni nový album

Zoznam skladieb:

01. Life On Death Road

02. Hammered To The Cross (The Business)

03. Love Is The Remedy

04. Dreamwalker

05. Fire To The Sun

06. Insoluble Maze (Dreams In The Blindness)

07. I Walked Away

08. The Slippery Slope (Hangman’s Rope)

09. Devil You Can Drive

10. The Optimist

11. Man Of The ’80s


Použité zdroje:
blabbermouth.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *