Išli by ste na obed ku KISS?

Zakladatelia štýlovej americkej skupiny KISS Gene Simmons a Paul Stanley majú veľké ambície. Sieť ich rockových reštaurácií Rock & Brews chcú rozšíriť do celého sveta.

Aktívni rockeri nedávno otvorili už tretiu prevádzku v Los Angeles a v priebehu nasledujúcich päť rokov plánujú otvoriť ďalších sto. Najmä PR manažér Stanley je nadšený z expanzie podniku.

„Rozširujeme naše chápadlá. Toto je rodinné a priateľské prostredie, kde sa nemusíte hanbiť za svoje chute. Keď vezmete svoje deti do bežnej reštaurácie, väčšinou dostanete pizzu v kartóne a vysušené makaróny so syrom,“ hovorí Stanley.

Ľudia k nám radi chodia počas celého dňa a najmä večer, kedy si môžu užiť rockovú scénu

„Toto je skutočne Vaše miesto, kde môžete tráviť čas, vybrať si z 80-tich druhov pív, počúvať kvalitnú rockovú hudbu a prežiť skvelý večer s priateľmi,“ Paul dodáva.

„Ľudia k nám radi chodia počas celého dňa a najmä večer, kedy si môžu užiť rockovú scénu,“ komentuje Simmons.

Uvidíme, ako sa pomaľovaným rockerom bude dariť v ich novom biznise a či sa sieť reštaurácií Rock & Brews dostane aj do Európy.

Ak vás ale KISS-áci stále viac zaujímajú po tej hudobnej stránke, vyberte sa na ich koncert 14. júna do pražskej 02 Areny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *