Iron Maiden prídu aj s vlastným pódiom

Vlastné ozvučenie, osvetlenie, video-projekcie, scénu. To všetko si na žiadosť organizátorov privezú IRON MAIDEN 6. júla na Letisko Žilina. Organizátori v snahe ponúknuť šou na najvyššej úrovni objednali technické zabezpečenie priamo u anglickej firmy PM Tour Production Services.

 

Našou ambíciou vždy bolo organizovať na Slovensku koncerty zahraničných skupín v kvalite, aká je v zahraničí bežná. Preto sa snažíme nič nepodceniť a keď je možnosť, objednávame si zabezpečenie priamo od kapely. Máme tak garantovanú najvyššiu kvalitu koncertu,” povedal organizátor Patrik Svitek. Stavať sa začne už týždeň pred akciou. Na technike dovezenej na desiatkach kamiónov bude pracovať viac ako 200 špecialistov na stavbu, elektrinu, logistiku či bezpečnosť.

 

V týchto dňoch sa pracuje aj na prípravách ostatných služieb, ako sú parkovisko, organizácia dopravy a bezpečnosti či gastrozóna. Na akcii sa bude čapovať pivo Budvar, v ponuke bude aj dánsky prémiový cíder značky Somersby a kto bude mať chuť na energetický nápoj, dostane overený Red-Bull. Pred začiatkom koncertov sa budú môcť návštevníci zabaviť v partnerskej zóne rádia Anténa Rock. Pred samotnými Iron Maiden fanúšikom zahrajú kapely THE RAVEN AGE a SABATON.

 

Vstupenky na koncert sa predávajú exkluzívne v sieti Ticketportal. K dispozícii sú voľné lístky na státie za 50 €. Kategórie Golden Circle (státie pod pódiom) a Golden Circle Early Entry (státie pod pódiom so skorším vstupom) sú už vypredané. Manažment Iron Maiden aj organizátor NuCoast Productions vyzývajú fanúšikov, aby si kupovali vstupenky len cez oficiálne predajné miesta.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *