IN-SANE v novembri vydajú a pokrstia album

Keďže sme už dlho nič nekrstili, v piatok 4. novembra sa nám opäť naskytne príležitosť. Dead n‘ rollová čisto ženská kapela IN-SANE z Bratislavy je tvorená sympatickou štvoricou Staša ,,Miss Anthropy“ (spev), Miyia Alabasterin (gitara), Dasha Brunclíková (basa), Karolina Uherčíková (bicie). V tejto zostave fungujú od roku 2012, kedy k nim pribudla gitaristka Miya. Po množstve spoločných koncertov usúdili, že je čas na debut, a tak sadli do štúdia a pustili sa do nahrávania. Výsledkom bude album Lips, ktorý im vyjde hneď na začiatku novembra tohto roku a vzápätí si ho hneď počas ich koncertu v bratislavskom Randali aj pokrstia.

 

Podporiť ich prídu FOR TAPE z Levíc. HC-punková kapela vznikla v roku 2012, počas krákeho, ale veľmi plodného obdobia ich existencie stihli vydať štyri EP, každý rok jedno. Posledný počin In Society vyšiel v minulom roku. V tomto roku trochu poľavili a prišli zatiaľ len s dvomi videoklipmi Wolves Haven´t Eaten Yet a k akustickej nahrávke Killer’s Soul.

 

Druhou kapelou budú groove metalisti z Bratislavy BASED ON GREED. Vznikli v roku 2010 ako pokračovatelia rozpadnutej popradskej kapely PsychotropEgg. Na poste bubeníka majú na Bandzone uvedenú Karolínu Uherčikovú, ktorá aktuálne pôsobí teda aj v IN-SANE, no zároveň na svojom Facebooku uvádzajú Stanislava Bednára. Na Bandzone majú zverejnených 5 ultradlhých skladieb, z ktorých minimálne tri by mohli byť samostatné EP (najdlhšie sú Half Agony (31:24) a Motherfucking Chainsaw (24:45) ).

 

Akcia je naplánovaná na 19. hodinu. Tak si nezabudnite doniesť poháre na šampanské alebo čím to budú krstiť, snáď sa to bude dať piť. A aj keby, nie túto akciu si jednoducho nemôžete nechať ujsť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *