IMMORTAL: Budeme pokračovať v tom, čomu veríme

Nórski blackmetalisti Immortal pracujú na novom albume, ktorý vyjde pod hlavičkou Nuclear Blast. Terajšia zostava skladajúca sa z textára a gitaristu Demonaza a bubeníka Horgha nasleduje minuloročné splitko s frontmanom Olve Eikemom.

„V prvom rade nechcem, aby to bolo len o mne,“ povedal Abbath magazínu Metal Hammer. „ Chcem len to najlepšie pre Immortal. Nechcem, aby sa to takto skončilo. Predovšetkým chcem, aby moja hudba išla von. Chcem nahrať ďalší album, pretože uplynul dlhý čas od vydania All Shall Fall. Demonaz a Horgh majú rodiny a deti a dostali sa do takého bodu, že nemôžu pracovať tak, ako by chceli. Je to veľmi zložité.“

„Immortal sa nikdy nezastaví. Museli sme prejsť dlhým prirodzeným procesom predtým, ako sme sa podelili s médiami o novinky,“ povedali Demonaz a Horgh vo vyhlásení.

Immortal tvorili Abbath, Demonaz a Horgh od roku 1996. Kapela má na svedomí päť albumov: Blizzard Beasts (1997), At The Heart Of Winter (1999), Damned In Black (2000), Sons Of Northern Darkness (2002) a All Shall Fall (2009). 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *