Iggy Pop a jeho novinka z očakávaného albumu Post Pop Depression

Iggyho Popa netreba nejako zvlášť predstavovať. Čo však o ňom možno neviete, je fakt, že pripravuje vydanie albumu spolu s členmi Queens Of The Stone Age a bubeníkom Mattom Heldersom z Arctic Monkeys. A prinášajú nám ochutnávku – pieseň Gardenia.

Iggy a Josh Homme, frontman kapely Queens Of The Stone Age, spolu potajme napísali a nahrali album. Všetko to začalo SMS-kou od Iggyho: „Bolo by fajn, keby sa dáme dohromady a možno niekedy niečo napíšeme – Iggy“. Josh Homme pre portál Metalhammer spomenul, že nahrávanie tohto albumu mu pomohlo vyrovnať sa s nedávnym teroristickým útokom v Paríži. Josh pôsobí aj v kapele Eagles Of Death Metal, a tak sa podľa jeho slov vyhol týmto udalostiam len riadením osudu, práve vďaka práci na albume s názvom Post Pop Depression. Tu je spomínaná pieseň Gardenia, ktorú už stihli predstaviť aj naživo v relácii The Late Show With Stephen Colbert.

Tracklist albumu Post Pop Depression:

1.Break Into Your Heart

2.Gardenia

3.American Valhalla

4.In The Lobby

5.Sunday

6.Vulture

7.German Days

8.Chocolate Drops

9.Paraguay

 

Držíme palce, aby všetko vyšlo tak, ako má a aby sme si 18. marca mohli vypočuť kompletné dielo. Album si môžete objednať tu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *